Huzur Mh. Çamlıca Cd. No:9/A Ümraniye-İstanbul +90 (0216) 634 33 30
Hızlı Teklif Al

Otomobil Periyodik Bakım

Ottomobil Mobil Oto Araç servis, tamir bakım araçlarımız ile otomobilleriniz süper performansına ulaşıyor,kullandığımız orijinal yedek parçalar, konusunda uzman ,sertifikalı ustalarımız ile en doğru şekilde periyodik bakım ,ağır bakım,tamir onarım hizmetleriniz garantili olarak yapılmaktadır.Dilediğiniz yerde özel hazırlanmış en üst düzey ekipmanlarla donatılmış araçlarımız ile mobil araç servis mobil oto servis işlemini sizlerin ayağına getirmekteyiz.

Her marka araca hizmet verebilen, özel otomobil servis firmasıdır.
Ümraniye Oto Sanayi sitesinde 800 m2 lik servisimizde test cihazları ve servis ekipmanları sayesinde aracınızın markası ne olursa olsun  müşteri memnuniyeti doğrultusunda servisimizden kusursuz hizmet alabilirsiniz.
Siz rahat edin diye 7/24 servisimizi açık tutuyoruz. Yolda kaldığınız zaman çekicimizi gönderiyoruz.
Periyodik bakım için oto sanayiye gitmek istemediğinizde biz aracınızın bulunduğu yere gelip aracınıza periyodik bakım yapıyoruz.
Daha başka neler mi yapıyoruz! Sizi servisimize bekliyoruz.

Başka bir arzunuz olursa Ottogar servis ekibi olarak biz her zaman burdayız.

Ottomobil Mobil Oto Motor Periyodik Bakım Hizmetimiz:

Motor yağı değişimi.Motor yağında Mobil, Castrol, Petrolofisi, Lukoil, Lubrico gibi motor yağında lider firmalarla çalışıyoruz.
Periyodik bakım kapsamında hava fitresi, yakıt filtresi, yakıt filtresi, yağ filtre değişiminde yine Orijinal, Bosch, Mann marka ürünler kullanılıyor.
Fren hidroliği değişimi
Ön – arka fren balatalarının değişimi (ikaz kabloları ve balata yağı dahil)
Ön – arka fren disklerinin değişimi
Periyodik bakım kapsamında silecek lastikleri değişimi
Silecek suyu
Soğutma sıvısı